Власть надо приучать коммуницировать с общественностью, - УДАР

14.01.2015 20:00

Председатель Днепропетровской городской организации партии «УДАР» Дмитрий Легеза предложил управлению внутренней политики вместо составления многомиллионных проектов обеспечить качественное функционирование сайта горсовета для максимально оперативного и полного информирования о работе органа местного самоуправления.

Об этом политик написал на своей странице в «Фейсбуке», сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Эти процессы надо контролировать, приучать власть коммуницировать с гражданским сектором (общественностью). А не хочет ли «управвнутр» за одну сотую фантастического бюджета для "помощи" волонтерам сделать действительно нужную вещь? Например, обеспечить создание и функционирование действительно посещаемого интернет-ресурса, который бы качественно и оперативно освещал работу горсовета? Здесь совместно с управлением по работе со СМИ найдется масса интересной и нужной работы», - сказал он.

Читайте также: Горсовет нарушает закон, не информируя общественность о проектах решений за 20 дней

По его мнению, у горсовета явная проблема с внешней (да и внутренней) коммуникацией: «Это не орган местного самоуправления, а какое-то ЗАО совкового типа. Нужную информацию получить затруднительно, она или не обновляется или не предоставляется в полной мере. Это, кстати, касается и депутатского корпуса. Узнать, кто и как голосовал за антинародные решения, а также за решения, которые принесли ущерб Днепропетровску, зачастую невозможно».

Он отметил, что это делается целенаправленно и умышленно на протяжении многих лет.

«От горожан старательно и тщательно прячут информацию: кому, сколько и когда. Наверное, есть масса причин, почему они скрывают различные показатели и данные! И не нужно думать, что это стоит делать только ради будущих решений и голосований горсовета. Если поднять архивы – то там обнаружится много интересного. Ведь рукописи, как известно, не горят», - сказал председатель Днепропетровской городской организации партии «УДАР» Дмитрий Легеза.

Читайте также: Гликман готов отозвать принятую горсоветом программу поддержки волонтеров

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии «УДАР» 
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат