Владислав Романов: "80% громадян чекають, що країна об’єднається"

09.10.2014 09:26

80% громадян України, про це свідчать абсолютно усі соціологічні опитування, чекають, що країна об’єднається.

Таку статистику озвучив під час «круглого столу» на тему: «Особливості виборчої кампанії до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувся 8 жовтня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ, політолог Владислав Романов. За даними політолога, підґрунтя для цього є.

«Ми дійсно на ці півроку стали іншими. За результатами соціології, яку ми провели на 25 окрузі, мабуть вперше за всю історію спостережень різні політичні сили з різною кількістю балів, умовно кажучи, демократичний табір в сукупності має понад 60 відсотків підтримки. При тому, що у Дніпропетровську за роки незалежності України максимум був – 30 відсотків», - навів дані останніх опитувань пан Романов.

Він висловив сподівання, що та програма реформ, яка буде втілена, передбачатиме найголовніший постулат західного парламентаризму, коли еліти, розробляючи суспільне консенсусне рішення, не ставлять собі за мету перемогти когось.

«Західна модель – це коли рішення ухвалюється більшістю, але меншість при цьому не потерпає. За один рік цього не зробиш. Ці вибори дійсно доленосні. Постає питання: чи зможемо ми у новій Раді зробити іншу політичну культуру? Боротьба між політичною необхідністю і межами можливого політичного маневру зараз, на мій погляд, є однією з непрямих, прихованих, але дуже важливих особливостей цих виборів», - наголосив Владислав Романов.

Олекса Валах, Дніпроград

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю