Вячеслав Мишалов вряд ли долго удержится на новой должности, - политолог

18.03.2016 12:07

Политолог Андрей Золотарев считает, что секретарь Днепропетровского горсовета Вячеслав Мишалов – очень амбициозная фигура.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Радио Свобода».

По мнению Золотарева, до сих пор Вячеслав Мишалов был непубличной фигурой в своей фракции, однако играл там очень важную роль. «Какой смысл бизнесмену идти в секретари? Я думаю, что это амбиции. Это очень амбициозная фигура. Многие считают его «мажором», но известно о непростых отношениях с отцом, одним из китов днепропетровского бизнеса, так что он не «мажор» в классическом смысле. Он непубличный человек, только раз был на телеэфире, в принципе, говорил правильные вещи, но посмотрим», - говорит он.

Читайте также: Загид Краснов пообещал осенью «чистки» в горсовете.

Впрочем, прогнозирует эксперт, вряд ли новоизбранному секретарю удастся удержаться на своей должности очень долго: как только вступит в силу закон об императивном мандате, депутатов-«перебежчиков» могут лишить мандатов, и тогда расстановка сил в Днепропетровском горсовете может снова измениться в пользу «Оппоблока».

Читайте также: До конца года депутаты-«тушки» в горсовете будут лишены мандатов, - Вилкул.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Однокласник
19.03.2016
В одном месте..., у него амбиции.
Cтас
19.03.2016
Слава, а ты у папы спросил, паршивец этакий?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет