Вилкулу предложили отправиться в батальон "Кривбасс"

27.01.2015 09:30

Днепропетровский волонтер Руслан Колесников предложил одному из лидеров "Оппозиционного блока", народному депутату Украины Александру Вилкулу провести выездное совещание в окопах АТО.

Об этом он заявил на своей личной странице в "Фейсбук", пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В новостях сообщили, что Вилкул предложил устроить выездное заседание Рады в Мариуполе. И тут же рассказал, сколько фонд Ахметова делает для людей. А почему Вилкул не хочет устроить выездное совещание в окопах вместе с украинскими бойцами? В Песках? В Дебальцево?", - задает вопрос Руслан Колесников.
 
Он предложил Александру Вилкулу посетить раненых армейцев в больнице Мечникова и им рассказать, глядя в глаза, скольким из них он "помог": " Пусть поедет к матерям, женам и детям убитых героев, и попробует им рассказать, кого он на самом деле поддерживает. Это будет хороший урок для политиков, которые ни одним словом (!) и ни одним действием (!) открыто никогда не поддержали нашу армию".

"Я думаю Вилкула заждались и с "радостью" примут в батальоне "Кривбасс" его земляки из Кривого Рога и Днепропетровщины. Они быстро ему пояснят, что почем", - говорит волонтер Руслан Колесников.

Комментарии
КР
28.01.2015
Обоих вилкулов на передовую, под Грады. Классно устроились! Один бюджет города дербанит, а второй отрабатывает деньги ахметова. Ну и на кой нам такие депутаты? А вообще то, кроме этих рыгионалов надо поменять всех руководителей райадминистраций, милиции, прокуратуры. Без этих изменений ни о каких реформах говорить не приходится. Да что там реформы, хотя бы перестали воровать из бюджета города. Последний пример "Весташляхбуд". Надеюсь криворожане поймут.
Шурик
28.01.2015
Не могу понять? Как можно предложить человеку провести совещание на передовой, когда человек априоре против военных действий. Какой-то дибилизм Руслана Колесникова
Лука
27.01.2015
Я так понимаю Мариуполь Украине уже нафиг не сдался?
Справедливость и честность
27.01.2015
Правильно! Гнать его в шею туда! Из за таких уродов люди гибнут! Сами гниды заварили, вот хай и едут расхлебают свои бока! Там с захарченко перетрут дела) спросит как там папа Янукович.
мать
27.01.2015
и папашку своего пусть прихватит для полного комплекта.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю