Вілкул-старший має у банку Коломойського 2 мільйони гривень (ФОТО)

15.05.2015 19:21

Згідно декларації про доходи міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула, в нього немає жодного автомобілю, але є 2 мільйони гривень на рахунку у "Приватбанку".

Про це стало відомо з декларації про доходи міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула за 2014 рік, який виклав портал 0564.ua.

Згідно з декларацією, загальна сума доходів Юрія Вілкула склала 2 мільйони 161 тисячу гривень. З усієї суми заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору (крім виплат, зазначених у позиціях 7,8) 268 тисячі 521 гривня, дохід від викладацької, наукової та творчої діяльності - 5 649 гривень. Дивіденди і відсотки у мера склали - 427 тис. 352 грн.

55 гривень із задекларованої суми склали подарунки, призи, виграші.

Дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав - 1 млн. 336 тис. 720 грн.
Вочевидь ці гроші він поклав на банківський рахунок, тому що торік мер поклав на свої рахунки: в Приватбанк 1 млн. 645 тис. 138 грн., ПУМБ 210 тисяч, Укрсиббанк 200 тисяч.

Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах у Юрія Вілкула склала: у "Приватбанку" 2 млн. 891 тис. 141 грн., В ПУМБі 210 тис., В "Укрсіббанку" 200 тисяч, в "Банку Форум" 243 тис. 897 грн.

Міський голова Кривого Рогу вказав у декларації про доходи житловий будинок загальною площею 123,1 кв.м, квартиру 74,5 кв.м, дачний будинок площею 15,6 кв.м. А от дружина Юрія Григоровича володіє земельною ділянкою загальною площею 800 кв.м і житловий будинок 255,4 кв.м.

У Юрія Вілкула немає жодного автомобіля, а оту його дружини є автомобілі Toyota Land Cruiser Prado 2006 року випуску і Mitsubishi Outlander 2003 року випуску.

Цікаво, що на сайті Криворізької міської ради у розділі, де викладені відомості про мери до сих пір немає опублікованої декларації Юрія Вілкула.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю