Вілкул, як і Удод, цими днями був у Польші

10.03.2015 10:26

5-6 березня Юрій Вілкул – як член політичного Комітету Ради європейських муніципалітетів та регіонів, президент Асоціації міст України представив нашу державу на форумі місцевого самоврядування в Польщі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міської ради Кривого Рогу.

Юрій Вілкул отримав запрошення взяти участь у Конгресі, що проходить у місті Познань, з нагоди 25-ї річниці місцевого самоврядування Республіки Польща. Участь у ньому взяли представники 18 країн, а це - близько 2 тисяч делегатів. Велику увагу європейці приділили децентралізації. Всі наголошували на важливості розмежування повноважень, а також підкреслювали: децентралізація – це найбільша демократія та можливість для розвитку держави.

Нагадаємо, також у Польщі цими ж днями знаходився голова Дніпропетровської облради Євген Удод, відомий своєю дружбою з сім’єю Вйілкулів. Нещодавно йому закидали переховування у Польші, та чутки про це Удод спростував. Також голова облради просив Арсена Авакова спростувати або підтвердити отримання ним польського паспорта.

Читайте також: Евгений Удод приглашает общественников Днепропетровщины на окультуривание

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю