Виктор Пащенко: "Спасибо Владимиру Путину. Он сделал неимоверное"

06.09.2014 11:00

"Прекращение огня не означает прекращение каких-либо военных действий, потому что те особы, которые представляют якобы руководство ДНР и ЛНР,  не контролируют большую часть тех сил, которые принимают участие в вооруженном сопротивлении. Кроме того, там находятся российские войска, представителей которых я на переговорах в Минске не видел, и будут ли они придерживаться договоренностей,  еще неизвестно. Так что уменьшение частоты обстрелов будет происходить, но полного перемирия ожидать не стоит", - заявил политолог Виктор Пащенко время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Он отметил, Украина не обеспечила принципиально новое место на геополитической карте мира, но то, что изменилась позиция НАТО – это очевидно. В то же время  договоренности о сотрудничестве не закончатся предложением для Украины вступать в НАТО.

"Вступление в НАТО не обязательно является продолжением евроинтеграционного курса Украины. Это не является связанным друг с другом. Это две организации с разными целями функционирования, с разными участниками. Один тот факт, что в состав НАТО входят США, уже говорит о том, что это несколько иная организация, и Украина будет преследовать разные цели, вступая в одну и другую структуру. Спасибо Владимиру Путину. Он сделал просто неимоверное – Украина высказала пожелание вступить в НАТО, вступить в ЕС, потому что поняла, что Россия в нынешнем ее виде -  при нынешнем политическом режиме -  нам не друг", - сказал политолог Виктор Пащенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю