Виборці повинні знати хто фінансує партії

13.08.2014 10:15

Напередодні позачергових парламентських виборів політичним силам доведеться відзвітувати про своє фінансування.

Про це під час брифінгу заявила співзасновник громадянського руху «ЧЕСНО» Світлана Заліщук, передає портал Страйк.

За її словами, такі звіти дають виборцю можливість зрозуміти, хто насправді стоїть за тим чи іншим політиком.

«Виборець дізнається, хто фінансує політичну партію, скільки коштів було витрачено на передвиборчу кампанію і яким чином партія їх витратила», – сказала Заліщук.

«Саме з такою пропозицією ми збираємося звернутися до політиків і очікуємо, що і цього разу партії покажуть, скільки грошей і де було взято для проведення передвиборчої кампанії», – зазначила вона.

Нагадаємо, попереднього разу із пропозицією відкрити свої фінансові звіти рух «ЧЕСНО» звертався до кандидатів у президенти. Тоді фінансову документацію оприлюднило четверо кандидатів: Тимошенко, Порошенко, Гриценко та Богомолець.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет