Велосипедисты Днепра просят учесть их интересы при ремонте ул. Курчатова

18.04.2017 15:09

Днепровская ассоциация велосипедистов готовит обращение на имя городского головы Бориса Филатова с просьбой учесть интересы велосипедистов при ремонте ул. Курчатов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу организации.

«Как известно, осенью 2016 года на сессии горсовета была принята Программа развития велоинфраструктуры Днепра на 2015-2020 годы, и город официально начал движение в по развитию велосипедных путей. В Программе четко прописано, что при капремонте или реконструкции улично-дорожной сети города необходимо обязательно предусматривать условия для безопасного велодвижения. Кроме того, заместитель городского головы и директор департамента благоустройства и инфраструктуры, Михаил Лысенко публично обещал, что ни один капремонт или реконструкция не будет происходить без обустройства элементов велоинфраструктуры.

Но в недавно объявленном тендере на капремонт ул. Курчатова от пл. Вокзальной до ул.  Нигояна никаких упоминаний по обустройству велодорожек или велополос нет.

Ул. Курчатова является магистральной улицей общегородского значения с довольно интенсивным движением и значительным количеством маршрутов общественного транспорта, что делает велодвижение на общих основаниях крайне опасным.

В связи с изложенным выше просим департамент благоустройства и инфраструктуры внести изменения в проект капремонта ул. Курчатова и включить устройство велодорожек на этой улице. Иначе потом придется ждать безопасную велоинфраструктуру не одно десятилетие», - говорится в обращении.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю