Вдалося зірвати змову екс-регіонала і Дзензерського, – Лещенко

19.02.2015 12:17

Головою Групи міжпарламентського співробітництва між Верховною Радою та німецьким Бундестагом став нардеп Сергій Тарута.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній заступник головного редактора інтернет-видання «Українська правда», народний депутат України Сергій Лещенко, пише zik.ua.

«Сьогодні вдалося зірвати змову екс-регіонала (Євгена, – ред.) Гєллєра і соратника Яценюка (Дениса, – ред.) Дзензерського щодо захоплення влади у Групі міжпарламентського співробітництва між Верховною Радою та німецьким Бундестагом», – написав вчора Лещенко.

Він розповів, що минулого тижня Гєллєр і дніпропетровський нардеп Дзензерський спробували стати співголовами, заручившись підтримкою лише 15 депутатів з понад 90, які входять в цю групу. Щоб зупинити рішення, яке вони вважали вже прийнятим, Лещенко також заявив про своє право на керівництво в групі співпраці з Бундестагом і почав збирати підписи разом Сергієм Тарутою.

Читайте також: "Партия Днепра" Игоря Коломойского

«Очевидною була конфліктна ситуація між двома парами претендентів, наголосив нардеп. – Тарута + я проти Гєллєр + Дзензерський».

Обрання голови групи співпраці з Бундестагом вирішили винести на Комітет з міжнародних справ Верховної Ради. Під час обговорення, зазначив Лещенко, щоб не створювати непотрібної конкуренції, він зняв свою кандидатуру на користь Тарути, який і став керівником групи співпраці з Бундестагом.

«Тут важливо не тільки те, що Тарута має підтримку послів Німеччини в Україні, України в Німеччині і міністра Клімкіна. Важливо було не допустити до цього стратегічного напрямку Гєллєра – перефарбованого регіонала і відвертого кнопкодава, політичний шлях якого ганьбив би всю Верховну Раду у відносинах з Бундестагом», – наголосив Лещенко.

Читайте також: Александр Вилкул создает новую партию

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский