Валентин Резніченко відвідав поранених бійців (ФОТО)

03.04.2015 12:30

Дніпропетровська область однією з перших почала приймати на лікування поранених із зони АТО. Сьогодні у лікарнях регіону перебуває 233 солдата. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко особисто перевірив умови їх одужання, поспілкувався з лікарями, дізнався, чи існують системні проблеми в їх роботі і що потрібно для їх вирішення.

Про це повыдомляэ видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко відвідав обласну клінічну лікарню ім. Мечникова та Дніпропетровський воєнний госпіталь. Він оглянув операційні, відділення реанімації та палати воїнів.

Сьогодні, за словами лікарів, велику допомогу надають волонтери та небайдужі люди. Це і фінансова допомога, і медикаменти, і обладнання. Зокрема, Валентин Резніченко оглянув нову операційну, яку відремонтували та облаштували за кошти волонтерів. Загалом з обласного бюджету був виділений значний фінансовий ресурс в сумі 21 млн грн для фінансування потреб Дніпропетровських лікарень, де знаходяться поранені.

Читайте також: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

«Сьогодні необхідно систематизувати всю діяльність, пов’язану з наданням допомоги пораненим, спільно з волонтерами. І влада готова координувати та сприяти їх діяльності», - сказав голова облдержадміністрації.

Водночас, він наголосив, що необхідно створити дієву систему закупок медпрепаратів за оптимальною ціною, щоб спекулянти не наживалися на горі, з яким зіткнулася країна.

Окрему увагу Валентин Резніченко звернув на подальшу соціалізацію солдатів – їх повернення до мирного життя, реабілітацію та працевлаштування.

Він поспілкувався з пораненими: чи забезпечені вони необхідними ліками, чи отримують збалансоване харчування, які мають плани на майбутнє.

Один з бійців Сергій, з якими поспілкувався голова облдержадміністрації, родом з Дніпродзержинська. Він мріє повернутися додому та працювати на ДМК ім. Дзержинського.

«За виникнення будь-яких проблем, тримай зв'язок зі мною особисто», - сказав Валентин Резніченко.  

Усі хлопці, з якими говорив голова облдержадміністрації, мають родини та хочуть, щоб війна скоріше скінчилася. 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю