Валентин Резніченко відвідав поранених бійців (ФОТО)

03.04.2015 12:30

Дніпропетровська область однією з перших почала приймати на лікування поранених із зони АТО. Сьогодні у лікарнях регіону перебуває 233 солдата. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко особисто перевірив умови їх одужання, поспілкувався з лікарями, дізнався, чи існують системні проблеми в їх роботі і що потрібно для їх вирішення.

Про це повыдомляэ видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Валентин Резніченко відвідав обласну клінічну лікарню ім. Мечникова та Дніпропетровський воєнний госпіталь. Він оглянув операційні, відділення реанімації та палати воїнів.

Сьогодні, за словами лікарів, велику допомогу надають волонтери та небайдужі люди. Це і фінансова допомога, і медикаменти, і обладнання. Зокрема, Валентин Резніченко оглянув нову операційну, яку відремонтували та облаштували за кошти волонтерів. Загалом з обласного бюджету був виділений значний фінансовий ресурс в сумі 21 млн грн для фінансування потреб Дніпропетровських лікарень, де знаходяться поранені.

Читайте також: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

«Сьогодні необхідно систематизувати всю діяльність, пов’язану з наданням допомоги пораненим, спільно з волонтерами. І влада готова координувати та сприяти їх діяльності», - сказав голова облдержадміністрації.

Водночас, він наголосив, що необхідно створити дієву систему закупок медпрепаратів за оптимальною ціною, щоб спекулянти не наживалися на горі, з яким зіткнулася країна.

Окрему увагу Валентин Резніченко звернув на подальшу соціалізацію солдатів – їх повернення до мирного життя, реабілітацію та працевлаштування.

Він поспілкувався з пораненими: чи забезпечені вони необхідними ліками, чи отримують збалансоване харчування, які мають плани на майбутнє.

Один з бійців Сергій, з якими поспілкувався голова облдержадміністрації, родом з Дніпродзержинська. Він мріє повернутися додому та працювати на ДМК ім. Дзержинського.

«За виникнення будь-яких проблем, тримай зв'язок зі мною особисто», - сказав Валентин Резніченко.  

Усі хлопці, з якими говорив голова облдержадміністрації, мають родини та хочуть, щоб війна скоріше скінчилася. 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю