Вадим Карасёв: "Новый парламент будет короткий"

03.10.2014 19:06

Политолог Вадим Карасёв считает, что новый парламент в Украине будет сформирован на полтора-два года, поскольку в Украине продолжается стадия нестабильной политики. Об этом он рассказал в эфире UKRLIFE.TV.

"Новый парламент будет короткий, потому что он на волне интенсивной политики. Есть политика в режиме настоящего, а мы живём в режиме прошлого и будущего, у нас нет настоящего. Когда происходит революция, настоящее всегда нестабильно. Сейчас многое временно и ненадолго, поскольку еще не установился режим настоящего. Когда мы выйдем из постсоветского прошлого и на основе политики режима будущего сможем установить режим европейского настоящего, тогда политика и политические силы стабилизируются, а также стабилизируются предпочтения и интересы у людей", - сказал политолог.

Кроме того он отметил, что когда экономика страны стабилизируется, то людей не будет интересовать бросание депутатов в мусорные баки или поджоги шин.

"Люди сегодня находятся в движении, они ищут к чему приложить свою активность. У них интересы не кристаллизовались, они не включились в новую экономику, многие остаются без работы, поскольку меняется экономика. Когда у них будет интерес, который будет заключаться в хороших доходах, поездках за границу, наследстве, то они перестанут инвестировать себя в революционный процесс, а начнут заниматься созидательным трудом", - подчеркнул Карасёв.

Комментарии
юля
04.10.2014
За войну на Донбассе виновен Турчинов ему и отвечать. Он послал туда своих молодчиков убивать народ.
вася
04.10.2014
Новый парламент будет коротким, и сразу третий майдан. Пусть тройка революционеров в месте с Турчиновым готовят аеродром.
лиха беда начало
03.10.2014
Камень брошен, лавина начала движение, её не остановить...
Дядько 400
03.10.2014
Ви не праві, завжди нації доходять до майбутнього через нінішнє розумом , а не силою. І розум завжди перемагає силу тілесну. Не може розумне майбутнє бути байдужим до прав людини.Так,, у совкових комуністів немає Батьківщини. Їх ідеологія з їхнім інтернаціоналом завжди приносила народу своєї нації тільки збитки, але інакомислення - це є права людини і тому примусові сталінські дії думати так, як хоче один із опонентів політичної сили здоровий глузд не сприймає. Не силою в'язів треба переконувати, а силою розуму, а коли останнього немає ідуть в похід молодики та вибивають силою визнання своєї правоти. Тільки ж треба усім пам'ятати третій закон Ньютона - Сила дії дорівнює силі протидії і колись автоматні черги можуть дати битій стороні шанси на таку ж протидію. Адже не бідних людей карають, а кілер у кожній стороні отримує за свою роботу. Мені шкода молодих хлопців, які підбадьорені політиками на протизаконні дії фактично ставлять себе у позицію силових сміттєкілерів, яким може бути відповідь кілерів кулею - саме із таких принижень починається громадянське військове протистояння і цьому ж є приклад у нас на Донбасі.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский