Вадим Карасёв: "Новый парламент будет короткий"

03.10.2014 19:06

Политолог Вадим Карасёв считает, что новый парламент в Украине будет сформирован на полтора-два года, поскольку в Украине продолжается стадия нестабильной политики. Об этом он рассказал в эфире UKRLIFE.TV.

"Новый парламент будет короткий, потому что он на волне интенсивной политики. Есть политика в режиме настоящего, а мы живём в режиме прошлого и будущего, у нас нет настоящего. Когда происходит революция, настоящее всегда нестабильно. Сейчас многое временно и ненадолго, поскольку еще не установился режим настоящего. Когда мы выйдем из постсоветского прошлого и на основе политики режима будущего сможем установить режим европейского настоящего, тогда политика и политические силы стабилизируются, а также стабилизируются предпочтения и интересы у людей", - сказал политолог.

Кроме того он отметил, что когда экономика страны стабилизируется, то людей не будет интересовать бросание депутатов в мусорные баки или поджоги шин.

"Люди сегодня находятся в движении, они ищут к чему приложить свою активность. У них интересы не кристаллизовались, они не включились в новую экономику, многие остаются без работы, поскольку меняется экономика. Когда у них будет интерес, который будет заключаться в хороших доходах, поездках за границу, наследстве, то они перестанут инвестировать себя в революционный процесс, а начнут заниматься созидательным трудом", - подчеркнул Карасёв.

Комментарии
юля
04.10.2014
За войну на Донбассе виновен Турчинов ему и отвечать. Он послал туда своих молодчиков убивать народ.
вася
04.10.2014
Новый парламент будет коротким, и сразу третий майдан. Пусть тройка революционеров в месте с Турчиновым готовят аеродром.
лиха беда начало
03.10.2014
Камень брошен, лавина начала движение, её не остановить...
Дядько 400
03.10.2014
Ви не праві, завжди нації доходять до майбутнього через нінішнє розумом , а не силою. І розум завжди перемагає силу тілесну. Не може розумне майбутнє бути байдужим до прав людини.Так,, у совкових комуністів немає Батьківщини. Їх ідеологія з їхнім інтернаціоналом завжди приносила народу своєї нації тільки збитки, але інакомислення - це є права людини і тому примусові сталінські дії думати так, як хоче один із опонентів політичної сили здоровий глузд не сприймає. Не силою в'язів треба переконувати, а силою розуму, а коли останнього немає ідуть в похід молодики та вибивають силою визнання своєї правоти. Тільки ж треба усім пам'ятати третій закон Ньютона - Сила дії дорівнює силі протидії і колись автоматні черги можуть дати битій стороні шанси на таку ж протидію. Адже не бідних людей карають, а кілер у кожній стороні отримує за свою роботу. Мені шкода молодих хлопців, які підбадьорені політиками на протизаконні дії фактично ставлять себе у позицію силових сміттєкілерів, яким може бути відповідь кілерів кулею - саме із таких принижень починається громадянське військове протистояння і цьому ж є приклад у нас на Донбасі.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю