Вадим Карасёв: "Новый парламент будет короткий"

03.10.2014 19:06

Политолог Вадим Карасёв считает, что новый парламент в Украине будет сформирован на полтора-два года, поскольку в Украине продолжается стадия нестабильной политики. Об этом он рассказал в эфире UKRLIFE.TV.

"Новый парламент будет короткий, потому что он на волне интенсивной политики. Есть политика в режиме настоящего, а мы живём в режиме прошлого и будущего, у нас нет настоящего. Когда происходит революция, настоящее всегда нестабильно. Сейчас многое временно и ненадолго, поскольку еще не установился режим настоящего. Когда мы выйдем из постсоветского прошлого и на основе политики режима будущего сможем установить режим европейского настоящего, тогда политика и политические силы стабилизируются, а также стабилизируются предпочтения и интересы у людей", - сказал политолог.

Кроме того он отметил, что когда экономика страны стабилизируется, то людей не будет интересовать бросание депутатов в мусорные баки или поджоги шин.

"Люди сегодня находятся в движении, они ищут к чему приложить свою активность. У них интересы не кристаллизовались, они не включились в новую экономику, многие остаются без работы, поскольку меняется экономика. Когда у них будет интерес, который будет заключаться в хороших доходах, поездках за границу, наследстве, то они перестанут инвестировать себя в революционный процесс, а начнут заниматься созидательным трудом", - подчеркнул Карасёв.

Комментарии
юля
04.10.2014
За войну на Донбассе виновен Турчинов ему и отвечать. Он послал туда своих молодчиков убивать народ.
вася
04.10.2014
Новый парламент будет коротким, и сразу третий майдан. Пусть тройка революционеров в месте с Турчиновым готовят аеродром.
лиха беда начало
03.10.2014
Камень брошен, лавина начала движение, её не остановить...
Дядько 400
03.10.2014
Ви не праві, завжди нації доходять до майбутнього через нінішнє розумом , а не силою. І розум завжди перемагає силу тілесну. Не може розумне майбутнє бути байдужим до прав людини.Так,, у совкових комуністів немає Батьківщини. Їх ідеологія з їхнім інтернаціоналом завжди приносила народу своєї нації тільки збитки, але інакомислення - це є права людини і тому примусові сталінські дії думати так, як хоче один із опонентів політичної сили здоровий глузд не сприймає. Не силою в'язів треба переконувати, а силою розуму, а коли останнього немає ідуть в похід молодики та вибивають силою визнання своєї правоти. Тільки ж треба усім пам'ятати третій закон Ньютона - Сила дії дорівнює силі протидії і колись автоматні черги можуть дати битій стороні шанси на таку ж протидію. Адже не бідних людей карають, а кілер у кожній стороні отримує за свою роботу. Мені шкода молодих хлопців, які підбадьорені політиками на протизаконні дії фактично ставлять себе у позицію силових сміттєкілерів, яким може бути відповідь кілерів кулею - саме із таких принижень починається громадянське військове протистояння і цьому ж є приклад у нас на Донбасі.
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат