В утвержденном списке «Самопомощи» Семенченко идет под вторым номером

13.09.2014 13:22

12 сентября партия «Объединение «Самопомощь» утвердила свой ​​список на внеочередные выборы в Верховную Раду 2014 года. В команде - представители политических партий «Самопомощь» и «Воля», независимые эксперты и общественные деятели.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

В первую десятку «Объединение «Самопомощь »вошли Анна Гопко (соучредитель реанимационное пакета реформ, кандидат наук по социальным коммуникациям), Семен Семенченко (командир добровольческого батальона" Донбасс "), Алексей Скрипник (основатель, генеральный директор ИТ-компании" Элекс "), Оксана сыроедов (директор Украинского Законодательного Фонда), Виктор Кривенко (председатель правления благотворительного фонда "Круг"), Ирина Суслова (один из лидеров общественного люстрационный комитета, партия "Воля"), Павел Кишкар (начальник группы информационной войны батальона "Донбасс" ), Елена Бабак (директор Института местного развития), Александр Данченко (ведущий эксперт в области телерадиокоммуникации и связи, генеральный директор ЗАО "Датагруп" и Наталья Веселова (руководитель благотворительного фонда "Помощь батальона" Донбасс ").

Фамилии кандидатов в парламент партия «Объединение «Самопомощь» обнародовала 9 сентября на III съезде партии. Общественные активисты и журналисты получили возможность высказать свое мнение относительно того, достойны ли кандидаты представлять партию в парламенте. «Открытые списки - это требование народа. Мы ее выполняем. », - Заявил лидер« Объединение «Самопомощь», мэр Львова Андрей Садовый.

Напомним, ранее стало известно решение комбата батальона «Донбасс» Семена Семенченко присоединиться к команде «Объединение «Самопомощь». Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

С полным списком кандидатов можно ознакомиться на сайте партии.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат