В тылу пытаются реставрировать порядки Януковича, - Ярош

24.09.2014 14:45

Лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош записал и разместил в Интернете свое видеообращение к избирателям, в котором обвинил киевскую власть в реставрации порядков, которые существовали при Януковиче.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Когда на Донбассе идет война, мы видим, что в тылу идет попытка реставрировать те порядки, которые были при Януковиче, совершить некие контрреволюционные действия. Нас это не может устраивать. Не смотря на то, что значительная часть Правого сектора сейчас принимает участие в боевых действиях, мы уделяем внимание и тыловым вопросам. Я хочу уверить всех, что старая власть не вернется в Украину, украинци будут иметь нормальную цивилизованную страну, где будут свобода, справедливость и благосостояние», - заявил лидер ПС.

Напомним, ранее Дмитрий Ярош заявил, что народ снимет президента Петра Порошенко, если тот не изменит стратегию относительно Донбасса.

Политическая партия "Правый сектор" принимает участие в назначенных парламентских выборах. Список возглавляет заместитель Яроша Андрей Тарасенко. В то время как сам лидер "Правого сектора" принял участие баллотироваться по округу – в родной Днепропетровской области, где сейчас находится штаб Украинского Добровольческого Корпуса. Дмитрий Ярош пояснил свое решение тем, что не может ездить с агитацией по всей стране, так как воюет на востоке.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю