В субботу в Днепропетровске состоится Garage Sale - 8

22.04.2015 20:44

25 апреля, в 10:00 в Молодежном парке на ж/м Красный камень пройдет городской фестиваль экстрима - Dnepr Extreme Open 15, в также будет организована благотворительная распродажа, пишет "Хроника текущих событий".

Посетители смогут приобрести одежду, обувь, книги, аксессуары, посуду, мебель, хенд-мейд, детские товары и др.

Часть вырученных от продаж на барахолке средств традиционно будет направлена на помощь пострадавшим от военных действий на востоке Украины.

Вход и участие в мероприятии бесплатны.

Читайте также: Цими вихідними Дніпропетровщина долучається до всеукраїнського суботника

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю