В субботу в Днепропетровске будет «Жить здорово»

17.09.2014 14:17

В субботу, 20 сентября, в Днепропетровске в парке им. Шевченко пройдет благотворительный фестиваль «Жить здорово».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Фестиваль проводится в городе впервые, он призван объединить людей ради помощи детям-сиротам и семьям переселенцев. На фестиваль приглашают детей из реабилитационного центра, домов семейного типа, семьи переселенцев с востока и всех желающих, для них организаторы подготовили развлечения на любой вкус и возраст», - сказала заместитель начальника управления культуры и искусств Днепропетровского горсовета Людмила Кудряшова.

По ее словам, благотворительный фестиваль начнется в 11.00 парадом участников, далее все присутствующие почтят память погибших на востоке минутой молчания. Во время его мероприятия будут работать ярмарки, а все вырученные средства организаторы направят на нужды детей-сирот и семей-переселенцев.

По словам председателя общественной организации «Вместе за цветущую страну» Оксаны Пивняк, на фестивале будет работать 8 площадок, на одном из них пройдут около 35 творческих мастер-классов.

«Детей и взрослых учить делать куклы-мотанки, вышиванки, изделия из различных подручных средств, покажут, как работать в технике петриковской росписи и на гончарном круге», - отметила Оксана Пивняк.

Она также добавила, что во время фестиваля будут проходить различные тренинги для взрослых. В этот день в парке Шевченко работать 15 психологов, к которым может обратиться каждый, кто нуждается в психологической помощи. Гостям фестиваля свои умения покажут воспитанники федераций айкидо и гимнастики, черлидеры, мастера боевого гопака и гиревого спорта. После показательных выступлений спортсмены проведут мастер-классы. На одной из площадок фестиваля к вечеру выступят  творческие коллективы города. Также в рамках мероприятия состоятся круглые столы, в ходе которых женщины-волонтеры и представители общественных организаций смогут обсудить дальнейшее сотрудничество и проведение совместных социальных акций.

Подробную информацию о фестиваля «Жить здорово» можно узнать на сайте http://www.sios-fest.dp.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю