В старой части Днепра под ноги прохожим падают конструкции дома (ВИДЕО)

13.12.2016 10:33

Около одиннадцати часов вечера 9 декабря архитектурное украшение старого пятиэтажного дома по улице Громова №5 упало под ноги прохожим. Очевидцы говорят, что никто не пострадал.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Дом разрушается уже давно, но угрозу для горожан стал представлять только сейчас. Опасный дом находится напротив 12-й гимназии, по улице ежедневно проходят десятки детей. Журналистам пока не удалось получить комментарии о дальнейшей судьбе дома на ул. Громова, как и увидеть какие-нибудь аварийные работы.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю