В службе автодорог рассказали, по каким дорогам Днепропетровщины можно ездить

10.01.2017 11:02

По состоянию на 10 января выполняются плановые работы по зимнему содержанию, проезд по дорогам общего пользования в Днепропетровской области обеспечен.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Службы автомобильных дорог в области.

В работе находится 27 единиц техники, всего за сутки работало 113 единиц техники.

Температура воздуха по области составляет от +0 до -4 градуса по Цельсию.

Осадки в виде снега и небольшого снега.

Состояние дорожного покрытия: заснеженное, местами заснеженное.

Обработано противогололедными материалами 1319 км автодорог.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю