В регионе растет розничная торговля алкоголем

21.10.2014 10:35

С начала текущего года местная казна Днепропетровской области пополнились на 37,6 млн грн от платы за лицензии на право торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из которых 32,6 млн грн от лицензирования розничной торговли.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Миндоходов в области.

По состоянию на 1 октября в регионе действует 9 918 лицензий на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из них: 4 874 лицензии на алкогольные напитки и 5 044 - на табачные изделия.

Читайте также: В селах Днепропетровской области кандидат угощал жителей водкой

На протяжении девяти месяцев 2014 года субъектам хозяйствования выдано 7,4 тыс лицензий на право розничной торговли подакцизными товарами, из них 3588 лицензий на алкоголь и 3 812 - на табачные изделия.

С начала года приостановлено действие 780 лицензий за несвоевременную уплату очередного платежа и аннулировано 1 018 лицензий, в том числе - 61 за нарушение законодательства в части продажи алкогольных и табачных товаров лицам, не достигшим 18 лет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю