В регионе растет розничная торговля алкоголем

21.10.2014 10:35

С начала текущего года местная казна Днепропетровской области пополнились на 37,6 млн грн от платы за лицензии на право торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из которых 32,6 млн грн от лицензирования розничной торговли.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Миндоходов в области.

По состоянию на 1 октября в регионе действует 9 918 лицензий на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями, из них: 4 874 лицензии на алкогольные напитки и 5 044 - на табачные изделия.

Читайте также: В селах Днепропетровской области кандидат угощал жителей водкой

На протяжении девяти месяцев 2014 года субъектам хозяйствования выдано 7,4 тыс лицензий на право розничной торговли подакцизными товарами, из них 3588 лицензий на алкоголь и 3 812 - на табачные изделия.

С начала года приостановлено действие 780 лицензий за несвоевременную уплату очередного платежа и аннулировано 1 018 лицензий, в том числе - 61 за нарушение законодательства в части продажи алкогольных и табачных товаров лицам, не достигшим 18 лет.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю