В программах кандидатов-мажоритарщиков общественники нашли несоответствия

03.10.2014 09:30

Информация о мажоротарщиках на Днепропетровщине не соответствует их предвыборным программам. Гражданское сеть ОПОРА обнаружила эти несоответствия, заимствованные лозунги, места рождения, а также пол.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

На сайте ЦИК в сведениях о кандидате в народные депутаты Гладченко Виталия Михайловича указана информация о том, что он является уроженцем села Ввдвиженец Новомосковского района Днепропетровской области.

В своей предвыборной программе кандидат пишет «Я иду на выборы народных депутатов Украины по 37 округу родных для меня мест. Здесь я родился, вырос, живу и работаю сейчас, и как никто другой хорошо знаю все проблемы этих районов ».

ОВО №37 включает в себя часть Ингулецкого и часть Терновского районов Кривого Рога, Апостоловский, Криворожский, Софиевский и Широковский районы. Новомосковский район входит в округ № 38.

Кандидат в народные депутаты Цуркан Олег Валерьевич (ОВО №37) зарегистрирован как самовыдвиженец. Является членом Социалистической партии Украины, которое не принимает участие в избирательной гонке. В своей предвыборной программе О.Цуркан использует лозунг «Человек-превыше всего». Это лозунг указанное на сайте Социалистической партии, также им пользуется Блок левых сил, кандидаты от которого баллотируются в народные депутаты Украины.

Избирательные программы кандидатов ОВО №33, которые обнародованы на сайте ЦИК, содержащие опечатки и копипаст. Это приводит к комичнихситуаций: неопределенность половой принадлежности кандидатов, искаженный текст, который исключает нормальное восприятие изложенных тезисов.

Так, предвыборная программа кандидата Авраменко Лилии Владимировны (Политическая партия "Оппозиционный блок"), написанная от мужского рода: "Я уверен, что вся деятельность народного депутата должна быть прозрачной и находиться под постоянным контролем", - отмечает кандидат в первом абзаце своей программы.

Предвыборная программа Усова Константина Глебовича (Партия «Блок Петра Порошенко») является текстом без пробелов, с "поломанным" форматированием и непонятным разделением на абзацы.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат