В программах кандидатов-мажоритарщиков общественники нашли несоответствия

03.10.2014 09:30

Информация о мажоротарщиках на Днепропетровщине не соответствует их предвыборным программам. Гражданское сеть ОПОРА обнаружила эти несоответствия, заимствованные лозунги, места рождения, а также пол.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

На сайте ЦИК в сведениях о кандидате в народные депутаты Гладченко Виталия Михайловича указана информация о том, что он является уроженцем села Ввдвиженец Новомосковского района Днепропетровской области.

В своей предвыборной программе кандидат пишет «Я иду на выборы народных депутатов Украины по 37 округу родных для меня мест. Здесь я родился, вырос, живу и работаю сейчас, и как никто другой хорошо знаю все проблемы этих районов ».

ОВО №37 включает в себя часть Ингулецкого и часть Терновского районов Кривого Рога, Апостоловский, Криворожский, Софиевский и Широковский районы. Новомосковский район входит в округ № 38.

Кандидат в народные депутаты Цуркан Олег Валерьевич (ОВО №37) зарегистрирован как самовыдвиженец. Является членом Социалистической партии Украины, которое не принимает участие в избирательной гонке. В своей предвыборной программе О.Цуркан использует лозунг «Человек-превыше всего». Это лозунг указанное на сайте Социалистической партии, также им пользуется Блок левых сил, кандидаты от которого баллотируются в народные депутаты Украины.

Избирательные программы кандидатов ОВО №33, которые обнародованы на сайте ЦИК, содержащие опечатки и копипаст. Это приводит к комичнихситуаций: неопределенность половой принадлежности кандидатов, искаженный текст, который исключает нормальное восприятие изложенных тезисов.

Так, предвыборная программа кандидата Авраменко Лилии Владимировны (Политическая партия "Оппозиционный блок"), написанная от мужского рода: "Я уверен, что вся деятельность народного депутата должна быть прозрачной и находиться под постоянным контролем", - отмечает кандидат в первом абзаце своей программы.

Предвыборная программа Усова Константина Глебовича (Партия «Блок Петра Порошенко») является текстом без пробелов, с "поломанным" форматированием и непонятным разделением на абзацы.

Как это повлияет на рейтинг:
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю