В парламент потрапляють 6 політичних сил

24.09.2014 18:06

Реальні шанси подолати п’ятивідсотковий бар’єр мають шість політичних сил.
Про це під час брифінгу у середу повідомив директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук Микола Слюсаревський.

“Як би вибори відбулись на момент опитування, то реальні шанси подолати п’ятивідсотковий бар’єр мали б шість політичних сил. За партію блок „Петра Порошенко“ могли б проголосувати 31,5% виборців. Радикальна Партія Олега Ляшка могла б набрати 12,7 %. Партія „Народний фронт“ має трохи більше 8%. У Всеукраїнського об’єднанння „Батьківщина“ — 7,9 %. Далі у нас також прогностично долають бар’єр „Громадянська позиція“, яка має 6,6 %, а також „Сильна Україна“ — 6,3%. Більше 4% має КПУ, ВО „Свобода“ та „Правий сектор“. Партія „Удар“ мала 4,6%, але, як відомо, не йде не вибори. ПР могла б набрати до 2%, якщо б пішла на вибори”, — повідомив М. Слюсаревський.

Він додав, що на момент опитування експерти не могли передбачити, яка з політсил не буде брати участь у виборчих перегонах. Саме тому соціологи опитували респондентів навіть про можливість голосування за ПР чи "УДАР“, які не братимуть участі в голосуванні.

М.Слюсаревський також повідомив, що всеукраїнське опитування проводилось з 5 по 12 вересня в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованої Автономної республіки Крим, а також на території окупованого терористами Донбасу.

Під час опитування охоплено 2000 респондентів.

Джерело: УНН

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю