В парк Глобы приедет новогодний «Луна-парк»

14.11.2016 13:37

В Центральный городской детский парк Лазаря Глобы приедет комплекс передвижных детских аттракционов «Луна-парк». Проект соответствующего распоряжения мэра появился на сайте городского совета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

В проекте распоряжения говорится, что луна-парк организовывается с целью должной организации зимних праздников и расширения культурно-досуговой сферы в Днепре.

В проекте идет речь о заключении соглашения с ООО «Рандеву», предоставляющего комплекс передвижных аттракционов. В соглашении будет предусмотрена противопожарная, противовзрывная безопасность, безопасность посетителей, надлежащий уровень музыкального сопровождения и санитарное состояние.

Отметим, что по информации reporter-ua.com, 1 января 2006 года на Фестивальной площади Запорожья был установлен луна-парк от «Рандеву». На американских горках произошла трагедия — с 2-метровой высоты рухнула кабина с посетителями луна-парка — 5-летний ребенок и трое взрослых получили многочисленные переломы. 

Читайте также: На Днепропетровщине пропал дедушка звезды «X-фактора».

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось