В одной из школ Днепра дети учатся почти при минусовой температуре

30.01.2017 15:39

В Днепровской средней школе №127 температура в классах опустилась до 7 градусов тепла. И это в условиях, когда на улице двадцатиградусные морозы. Родители учеников пишут письма на «горячие линии» ДнепрОГА и горсовета, но температура в классах и дальше продолжает снижаться.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Ольга Горб, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По ее словам, «родители написали запрос в школу с требованием предоставить разъяснения о причинах такого температурного режима в классе и на основании ответа планируют обращаться в департамент образования, к мэру, президенту, писать письма на Марс».

«Директор, как и любой чиновник, мастер манипуляций. По ее словам, проблема с отоплением части школы продолжается десятилетиями, и надо ставить небольшой, маленький насосик, потому что «обратка почти не тянет».

Но насос ставить не разрешают, потому что «мы посадим окружающие дома». Но если за деньги родительского комитета и неофициально, то можно», - пишет Ольга Горб.

Чтобы привлечь внимание городских властей к проблеме, активистка приглашает журналистов и общественников посетить учебное заведение 1 февраля в 10.00.

Комментарии
Боря
30.01.2017
У меня в кабинете тепло!!!!
Надежда Михайловна
30.01.2017
бедные дети. сейчас перемерзнут. а потом болячек нахватают...
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю