В новом парламенте недостаточно националистов для создания группы

19.11.2014 12:38

Нардепы-мажоритарщики от "Свободы" и "Правого сектора" не смогут создать группу в Верховной Раде. Об этом заявили "свободовцы" Юрий Левченко и Андрей Ильенко на пресс-конференции, передает "Левый берег".

Ильенко пояснил, что для создания группы нужно минимум 19 человек (по количеству депутатов в наименьшей фракции), а в парламент прошло только 7 представителей "Свободы" и 2 - "Правого сектора".

"Если еще 10 человек найдутся теоретически, то есть смысл создавать такую группу. Но если приглашать людей, которые не являться патриотами, которые не поддерживают национальную идею, то такая депутатская группа не имеет смысла, это уже не будет националистическая депутатская группа", - сказал он.

Читайте также: Ярош отказался сотрудничать с фракцией "Блока Порошенко"

Левченко в свою очередь подчеркнул, что депутаты от "Свободы" не будут вступать в какие-либо фракции и поддержат только те законопроекты коалиции, которые совпадают с их националистической программой.

Напомним, что в новой Раде будет 423 депутата. Свои фракции могут создать Блок Петра Порошенко, "Народный фронт", "Самопомощь", Радикальная партия, "Оппозионный блок" и "Батькивщина". Кроме того, возможно создание депутатских групп из числа мажоритарщиков.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет