В мэрии Днепра сформулировали миссию города

13.12.2016 16:47

Согласно Стратегическому плану развития Днепра до 2020 года, прописанному в Программе социально-экономического развития Днепра на 2017 год, город должен стать международным финансово-экономическим центром, украинской столицей космических технологий, транспортно-логистическим центром и промышленным лидером Приднепровья, а также местом, комфортным для жизни и ведения бизнеса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Днепр в будущем – это город:

С благоприятной бизнес-средой, открытый дл мира;

Экономики знаний, которая обеспечивает новые рабочие места;

Высокоэффективной конкурентоспособной промышленности;

С развитыми до уровня международных стандартов финансовым, транспортно-логистическим и информационно-коммуникационными секторами экономики;

Экологически-корректной средой для общества;

Гармоничного сотрудничества на базе публично-частного партнерства, бизнеса и профессиональной власти, что обеспечивает высокие стандарты качества жизни», - говорится в Стратегическом плане развития Днепра до 2020 года.

Читайте также: Жители Днепра должны больше миллиарда гривен за услуги ЖКХ

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю