В мэрии Днепра расскажут, кто и зачем обрезает в городе деревья

06.01.2017 13:05

10 января в 13.00 в помещении Днепровского городского совета (пр. Д. Яворницкого 75, 7 этаж, Белый зал) состоится пресс-конференция на тему «Кто, как и зачем обрезает деревья в Днепре».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Участие в мероприятии примут: заместитель городского головы Днепра Михаил Лысенко, заместитель директора департамента благоустройства и инфраструктуры Анна Москаленко, директор КП «Горзеленстрой» Юрий Фоменко.

Напомним, что днепряне неоднократно жаловались на варварское омоложение зеленых насаждений. 

Читайте также: В Днепре на набережной пилят многолетние тополя (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю