В место, где в Авдеевке разгружалась днепровская фура, попал снаряд, - Борис Кутовой

03.02.2017 16:35

Уже четвертые сутки при Днепропетровском областном совете работает штаб гуманитарной помощи жителям Авдеевки. На сегодняшний день местные жители принесли около 10 тонн помощи Авдеевке.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу облсовета.
Председатель Днепропетровского областного совета Глеб Прыгунов поблагодарил неравнодушным жителям региона за 

Офицер отдела гражданско-военного сотрудничества оперативного командования «Схід» Борис Кутовой сегодня ночью вернулся из Авдеевки, где была отгружена гуманитарная помощь из Днепра. По его словам, гуманитарную ситуацию в городе удалось стабилизировать, однако сама обстановка остается крайне сложной.

«Совместными усилиями мы смогли предупредить кризис в городе. Гуманитарная помощь нашла каждого, кто в ней нуждался. Однако в Авдеевке постоянно идут обстрелы, есть жертвы среди мирного населения. В место, где разгружалась днепровская фура, попал снаряд, есть жертвы среди местного населения. Сейчас агрессор усилил свое вмешательство на Мариинку, Пески, Красногоровку. Поэтому нашу помощь ждут и в этих городах», - отметил Борис Кутовой.

В ближайшее время в Днепр на лечение в областную детскую клиническую больницу в рамках проекта «Помощь идет» приедет вторая группа из 10 детей с Марьинки. Здесь они пройдут необходимое обследование и лечение, которое на должном уровне не могут получить дома.

 Напомним, что штаб гуманитарной помощи жителям Авдеевки активно действует ежедневно с 09.00 до 21.00 в помещении Днепропетровского областного совета с 9.00 до 21.00 ежедневно. Телефон для справок: 742 75 93.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю