В медакадемии Днепра разгорелся скандал из-за смены руководства

25.10.2016 11:15

Министерство здравоохранения назначило исполняющим обязанности ректора Медакадемии проректора по научной и лечебной работе, доктора медицинских наук, профессора ГУ «Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины» Виталия Мамчура.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Такое решение в министерстве приняли на основании решения Днепропетровского окружного админсуда.

sudebnoe-reshenie

С 24 октября согласно приказа и.о. министра здравоохранения Ульяны Супрун исполняющим обязанности ректора ГУ «Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины» назначили доктора медицинских наук, профессора Виталия Мамчура.

priznachennya

Новость о назначении появилась на сайте академии.

akademiya-1

Напомним, что завтра, 25 октября, должны пройти выборы ректора учебного заведения. В голосовании примут участие 977 человек: 749 преподавателей, 155 студентов и 73 сотрудника академии.

Но выборы в академии не проходят без скандалов. Сегодня на бывшего и.о. ректора Александра Родинского было совершено нападение – неизвестный ночью бросил в окно квартиры взрывпакет или петарду.  «После подобных действий я решил остаться в избирательном процессе, участвовать в выборах, — написал на своей странице в Фейсбуке Александр Родинский. — Запугивание — это не метод! Я очень уважаю всех кандидатов и ценю их авторитет и это уважение было, есть и будет!».

О том, кто победил на выборах ректора медицинской академии мы обязательно расскажем.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю