В Кривом Роге требуют сократить заместителей Юрия Вилкула

22.07.2014 15:05

Сегодня, 22 июля, под зданием Горисполкома встречи с представителями городской власти ожидали представители ОО "Союз громадян Криворіжжя", "Рух "Справедливий Кривбас", "Євромайдан Кривий Ріг".  Об этом сообщает 0564.ua

Представители общественных организаций Кривого Рога сегодня пытались вручить  свои требования мэру города Юрию Вилкулу.  В связи с тем, что но его не оказалось на рабочем месте и выяснить, где городской голова не удалось,  активисты решили обратится к секретарю городского совета  Сергею Маляренко.

Криворожские активисты хотели внести свои предложения для рассмотрения на завтрашнем XLIX пленарном заседании Кривороского городского совета. Общественники ожидали около часа под горисполкомом встречи с Сергеем Маляренко, у которого в это время шло совещание. После совещания  секретарь горсовета не захотел выходить на встречу к активистам, так как сомневался в своей безопасности.

Активисты решили использовать свое право на посещение городского учреждения, но им помешала Муниципальная гвардия. Случилась небольшая потасовка в фойе горисполкома.

Спустя некоторое время, Маляренко согласился встретится с представителями общественных организаций и прессы у себя в кабинете. Уже на месте, секретарь горсовета объяснил, что завтра, 23 июля состоится пленарное заседание, а сами комитеты уже работают и внесение предложений активистов невозможно. Сергей Маляренко предложил рассмотреть  их на следующем заседании Горсовета. В свою очередь, общественники поребовали рассмотрения их предложений именно на 49-ом заседании горсовета и утверждали, что уже более 2-х месяцев местные власти не реагируют на их требования.

На рассмотрение сессии предложено: высказать недоверие городскому голове Юрию Вилкулу, внести кадровые изменения в управление исполкома городского совета,  сократить количество заместителей мэра; отменить решение от 26.06.2013 "Про ставки податку за земельні ділянки на території м. Кривого Рогу"; переименовать площадь Советскую на площадь имени Небесной Сотни.

После этого представители общественности передали Маляренко свои обращения и покинули здание.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю