В Кривом Роге требуют сократить заместителей Юрия Вилкула

22.07.2014 15:05

Сегодня, 22 июля, под зданием Горисполкома встречи с представителями городской власти ожидали представители ОО "Союз громадян Криворіжжя", "Рух "Справедливий Кривбас", "Євромайдан Кривий Ріг".  Об этом сообщает 0564.ua

Представители общественных организаций Кривого Рога сегодня пытались вручить  свои требования мэру города Юрию Вилкулу.  В связи с тем, что но его не оказалось на рабочем месте и выяснить, где городской голова не удалось,  активисты решили обратится к секретарю городского совета  Сергею Маляренко.

Криворожские активисты хотели внести свои предложения для рассмотрения на завтрашнем XLIX пленарном заседании Кривороского городского совета. Общественники ожидали около часа под горисполкомом встречи с Сергеем Маляренко, у которого в это время шло совещание. После совещания  секретарь горсовета не захотел выходить на встречу к активистам, так как сомневался в своей безопасности.

Активисты решили использовать свое право на посещение городского учреждения, но им помешала Муниципальная гвардия. Случилась небольшая потасовка в фойе горисполкома.

Спустя некоторое время, Маляренко согласился встретится с представителями общественных организаций и прессы у себя в кабинете. Уже на месте, секретарь горсовета объяснил, что завтра, 23 июля состоится пленарное заседание, а сами комитеты уже работают и внесение предложений активистов невозможно. Сергей Маляренко предложил рассмотреть  их на следующем заседании Горсовета. В свою очередь, общественники поребовали рассмотрения их предложений именно на 49-ом заседании горсовета и утверждали, что уже более 2-х месяцев местные власти не реагируют на их требования.

На рассмотрение сессии предложено: высказать недоверие городскому голове Юрию Вилкулу, внести кадровые изменения в управление исполкома городского совета,  сократить количество заместителей мэра; отменить решение от 26.06.2013 "Про ставки податку за земельні ділянки на території м. Кривого Рогу"; переименовать площадь Советскую на площадь имени Небесной Сотни.

После этого представители общественности передали Маляренко свои обращения и покинули здание.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет