В этом году на Днепропетровщине отремонтируют дорогу международного значения

11.05.2017 14:07

К концу 2017 года на Днепропетровщине планируют отремонтировать четыре дороги международного значения. В частности, в селе Николаевка начался ремонт автодороги Знаменовка-Луганск-Изварино. Это дорога, которая соединяет четыре области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Ремонтные работы на трассе Знаменовка-Луганск-Изварино начались в конце апреля. Следит за выполнением Служба автодорог области - проект финансируется из государственного бюджета.

«Мы начали снимать старый асфальт. Сделаем сначала одну полосу, по другой будут двигаться автомобили. Полностью перекрыть трассу не может - нет объездной дороги. По завершению всех работ планируем обустроить обочины и установить дорожные знаки», - рассказал представитель подрядной организации Карен Сейранов.

Автодорога Знаменовка-Луганск-Изварино капитально не ремонтировалась около 20 лет.

«Дорога была ужасная - яма на яме. Сложно было проехать. Сейчас уже есть положительные сдвиги - начали ремонт. Надеемся, что теперь все будет хорошо», - сказал водитель маршрутного такси Михаил.

Завершить ремонт планируется в этом году.

Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат