В горсовете планируют создать КП «Футбольный клуб «Днепр»

04.07.2017 15:20

На сайте Днепровского горсовета зарегистрирован проект решения сессии, согласно которому КП «Молодь-спорт» должно быть переименовано в КП «Футбольный клуб «ДНІПРО – 1918».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Предполагается, что коммунальное предприятие будет заниматься подготовкой спортсменов игровых видов спорта, организацией соревнований и учебно-тренировочных сборов, организаций и проведений различных, в том числе и коммерческих турниров, предоставлением платных услуг в оздоровительно-физкультурной сфере, поддержке юных талантов, а также другими видами деятельности, не запрещенными законом.

Читайте также: У Дніпрі підвели підсумки конкурсу проектів інвестиційної мапи міста

Комментарии
Гоша
05.07.2017
Решили отмыть еще деньжат. Хватит плодить бесполезные КП. Может для начала выведете из тени те, что есть? В открытом доступе даже нет полного списка всех КП. Не нажрутся, хуже прежних.
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось