В горсовете Днепра принимают заявки от ОСМД для участия в программе поддержки

10.02.2017 13:59

Депутат горсовета Днепра Александр Лыгин рассказал об итогах реализации программы поддержки ОСМД в 2016 году и о том, сколько денег ушло на ремонты и сколько еще выделят в этом году.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

«Эпопея с принятием и реализацией программы в 2016 году закончилась, и мы можем поделиться ее итогами, — сказал депутат горсовета Днепра Александр Лыгин. – Были затянуты все сроки, по которым можно было бы в спокойном режиме программу реализовать. Но, несмотря на это, у нас есть первые хорошие результаты».

Напомним, что в 2016 году в Днепре был объявлен отбор участников первой городской программы поддержки ОСМД и ЖСК в Днепре. На ее реализацию было выделено 23 млн грн. Всего в городе насчитается 858 ОСМД и около 400 ЖСК.

Победителями назвали 257 ОСМД. «На сегодняшний день выполнены и оплачены работы по 118 домам на общую цифру почти 11, 5 млн грн, — сказал Александр Лыгин. – В 28 домах работы были проведены, но по каким-то причинам не были оплачены. Это могут быть технические ошибки департамента или казначейства. Сумма — почти 2, 5 млн грн. Домов, в которых работы не выполнили, например, не было возможности починить, например, крышу в ноябре-декабре, насчитывается 111 , а сумма — больше 9 млн грн».

Достижением, по словам Александра Лыгина, можно считать то, что горожане стали активно участвовать в ремонте своих домов. «Благодаря этой программе люди начали вкладывать деньги в свое собственное жилье. Они смогли зарегистрироваться в Prozorro и казначействе, – сказал депутат горсовета Днепра. – Средств горожан было привлечено больше 2 млн грн. Сейчас наша группа готовит изменения с учетом того опыта, который мы получили в 2016 году».

Заявки для участия в новом отборе будут приниматься до 31 марта в департаменте ЖКХ горсовета на ул. Воскресенской, 16. «На сегодняшний день в бюджете на программу заложено 44 млн грн, – сказал Александр Лыгин. — Если нужна консультация, обращайтесь на мою страницу в ФБ или по телефону (050) 320-12-29».

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет