В днепровской инспекции по труду рассказали о результатах работы

16.04.2018 11:00

Начальник инспекции по вопросам труда и занятости населения Днепровского городского совета Татьяна Янушкевич в эфире передачи «Васильевский остров» на «11 канале» рассказала, что инспекция успела сделать с начала своей работы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

С момента создания инспекция проводила разъяснительную работу.

«Мы собирали субъекты хозяйствования тематически. Сначала были руководители рынка, потом грузоперевозчики, потом были ОСББ. И говорили им: обратите внимание, есть такие штрафы, не допускайте нарушений, проводите работу среди своих предпринимателей, которые торгуют на рынке. Потом, когда мы получали информацию от налоговой, от пенсионного фонда, что возможно есть какие-то нарушения, мы обращались с письмом к конкретному предпринимателю, поясните, там есть нарушения или нет», - говорит Татьяна Янушкевич.

По ее словам, были случаи, когда оказывалось, что все дело не в нарушениях, а в технической ошибке в отчетах.

«По результатам иска по субъектам хозяйствования и разъяснительной работы присылали нам письма, что оформили 40 человек на работу, 50, 20. И мы видим в этом пользу для города, поскольку у официально нетрудоустроенного гражданина недостаточно стажа. Вот он захочет стать в центр занятости, чтобы ему помогли найти работу, и у него будет минимальное пособие – 544 грн на сегодняшний день. И если говорить о социальной защите – никакого больничного, а если произойдет травма или инвалидность, кто это будет оплачивать? Работодатель, которого устраивал такой неоформленный работник, платить не будет, он от него открестится. И все эти вопросы будут переложены на государственные органы», - отметила она.

По последним данным Пенсионного фонда, в Днепре официально работают 390 тыс. человек. До этого цифра была меньше.

«Мы видим результат работы, которую мы проводили. За последнее время мы направили 1800 писем по информации от Пенсионного фонда – это составляет 7% от работодателей. Но к нам приходит обратная связь – они оформляют людей. Это хорошо, и для города хорошо, и для граждан хорошо. Ведь 60% доходов от физических лиц идет в местный бюджет», - сказала Татьяна Янушкевич.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось