В день візиту Президента в Дніпропетровську порізали борди його кандидата

21.10.2014 16:41

В ніч на 21 жовтня в Дніпропетровську були знищені кілька рекламних конструкцій з політичною рекламою Блоку Петра Порошенка та кандидата від цієї сили по 25 одномандатному виборчому округу Максима Курячого.

Сталося це безпосередньо біля східної та центральної прохідних машинобудівного гіганта «Південмаш». На диво, озброєна до зубів воєнізована охорона режимного підприємства не лише не вчинила опору, а й жодним чином не відреагувала на безчинства провокаторів.

«Те, що сталося сьогодні вночі - провокація у день візиту Президента Укураїни до Дніпропетровська, та, зокрема, до Південмашу, а також зухвала спроба дестабілізувати обстановку в Дніпропетровську напередодні виборів. Втім, спроба невдала, адже ці злочинні дії жодним чином не вплинуть на загальне воєвиявлення громадян. Люди обрали мир, реформи та євроінтеграцію, і жодні хулігани чи вандали не залякають їх у цьому виборі», - так прокоментував події кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Максим Курячий

Наразі штаб кандидата займається оформленням відповідних заяв та подань. У штабі висловили сподівання, що правоохоронці в найкоротший термін знайдуть та покарають винних у нападі на рекламні конструкції.

За матеріалами: «ДНІПРОГРАД»

Комментарии
Гость
22.10.2014
У них под носом скрежет металла и рев болгарок, а они даже ментам набрать не могут.Вот оно, истинное лицо среднестатистического жителя Днепра.Всем на все похер.Как оно было, так оно и осталось.Кто прийдет, тот флаг и вывесят, лишь бы жопа была в тепле.Печалька...
Курячий
21.10.2014
я решил применить тактику Вилкула, ведь слезы вызывают у избирателей жалость и я это понял, вот и решил таким образом поднять свой рейтинг) надеюсь президент оценил мои старания)
Тюлень
21.10.2014
Не удивительно, если это сделал кто нибудь из бывших активистов самого Курячего, люди которым не повезло с ним работать очень обижены.
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю