В декабре на Днепропетровщине пройдут выборы

18.10.2016 14:36

Центральная избирательная комиссия объявила на 18 декабря 2016 года выборы в 143 объединенных территориальных громадахРанее ЦИК назначила на 11 декабря этого года выборы в 41 объединенной громаде. В том числе, выборы пройдут и в 18 территориальных громадах Днепропетровщины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на "Новый формат".

В течение 2016 года уже прошли выборы в 25 объединенных громадах.

Для назначения первых выборов еще в 28 объединенных громадах ЦИК не нашла правовых оснований. 25 из этих громад – это те, в состав которых вошли местные советы из нескольких районов, или центром которых является город областного значения.

Процесс создания объединенных территориальных громад в Украине по регионам обозначен на этой карте:

vybory

 

В Днепропетровской области 11 декабря 2016 года выборы пройдут в трех объединенных громадах:

vybory 11.12

Кроме того, 18 декабря 2016 года выборы пройдут в 15-ти объединенных громадах Днепропетровской области:

vybory 18.12-1

vybory 18.12-2

vybory 18.12-3

vybory 18.12-4

 

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось