В центре Днепра внедорожник снес дерево (ФОТО)

08.06.2017 09:30

Дорожно-транспортное происшествие произошло 7 июня поздно вечером на перекрестке улиц Ю. Словацкого и Ярослава Мудрого. Автомобиль охранного агентства «Борисфен» не пропустил внедорожник Land Cruiser, в результате чего последний врезался в дерево.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Со слов свидетелей, Daewoo, выехав на перекресток со стороны Сичеславской Набережной (бывшая Набережная Ленина), не предоставил преимущество Land Cruiser, который двигался по главной дороге, из-за чего произошло столкновение. От удара Gentra откинуло на несколько метров, а Toyota вылетела на обочину, где снесла дерево.

По приезду на место происшествия, сотрудники ГСЧС разрезали дерево, для того, чтобы добраться к Toyota.

Сотрудники ГСЧС пытались отключить аккумулятор, чтобы избежать возгорания

В салоне автомобиля охранной фирмы находился только водитель, которого с многочисленными ушибами доставили в больницу имени Мечникова. Пассажиру и водителю Land Cruiser врачи оказали первую медицинскую помощь, от госпитализации они отказались.

На месте ДТП работала патрульная полиция, следственно-оперативная группа, три кареты скорой помощи и сотрудники ГСЧС.

 Теги:
Днепр ДТП
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю