В центре Днепра спилили аллею белых тополей (ФОТО)

22.11.2016 09:48

В Днепре провели очередное «омоложение» деревьев. В этот раз «под горячую руку» коммунальщиков попала Аллея влюбленных, где растут белые тополи.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Наталья Лютая, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По ее словам, «омоложение» проводилось варварским способом. Рабочие без сожаления спиливали огромные ветки длиною в несколько метров. После их работы вместо на Аллее влюбленных остались одни стволы.

Как заявил в одном из своих постов в Фейсбук заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко, за 5 лет город планируют полностью избавить от пуховых тополей.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Я
22.11.2016
Правильно спилили. Когда-то совковые дЭбилы насадили тополей, НЕ думая, о том, что они вымахают огромных размеров и будут нести угрозу своим падением. Я уже не говорю о пухе и аллергиях. И нефиг мазать дерьмом мэрских - правильно делают, главное, чтобы потом высадили молодые саженцы других деревьев.
Юр
22.11.2016
Але від них пуху нема....
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю