В центре Днепра спилили аллею белых тополей (ФОТО)

22.11.2016 09:48

В Днепре провели очередное «омоложение» деревьев. В этот раз «под горячую руку» коммунальщиков попала Аллея влюбленных, где растут белые тополи.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Наталья Лютая, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По ее словам, «омоложение» проводилось варварским способом. Рабочие без сожаления спиливали огромные ветки длиною в несколько метров. После их работы вместо на Аллее влюбленных остались одни стволы.

Как заявил в одном из своих постов в Фейсбук заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко, за 5 лет город планируют полностью избавить от пуховых тополей.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Я
22.11.2016
Правильно спилили. Когда-то совковые дЭбилы насадили тополей, НЕ думая, о том, что они вымахают огромных размеров и будут нести угрозу своим падением. Я уже не говорю о пухе и аллергиях. И нефиг мазать дерьмом мэрских - правильно делают, главное, чтобы потом высадили молодые саженцы других деревьев.
Юр
22.11.2016
Але від них пуху нема....
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось