В центре Днепра разгоняют Аллею художников

15.06.2017 09:34

Художники, шаржисты и мастера народного творчества, которые продают свои работы на аллее на пр. Д. Яворницкого, утверждают, что их оттуда выгоняют. По их словам, такое распоряжение им передали сотрудники  КП «Благоустрій» 14 июня.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на ИА Мост-Днепр.

«Внимание! Прямо сейчас команда муниципалов и полиция разгоняют днепровских художников на бульваре, рядом с горсоветом. Когда-то Куличенко позволил этот уголок творчества в Днепре, который никому не мешал, а вот теперь Филатов требует перевести людей на частников и платить деньги!», - написала на своей странице в Фейсбук днепрянка Олеся Качко.

«Нам пришли и сказали собираться. Сказали, что если мы хотим тут работать, то нужно оформлять документы. Также сказали, что если не уйдем, то нам помогут. При этом никаких предписаний нам не давали, сослались на некое решение горсовета. Мы работаем здесь более 10 лет и это не роскошь – это наш хлеб», - говорит художница Елена.

Сегодня, 15 июня, под зданием горсовета Днепра художники проведут акцию протеста и попытаются встретиться с руководством города.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Надежда
15.06.2017
кому они там мешают??? идешь по аллее и любуешься работами мастеров...
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет