В центре Днепра произошло ДТП с пострадавшими (ФОТО)

14.06.2017 14:39

Сегодня, 14 июня, около полудня в центре Днепра произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого водитель и пассажир одного из транспортных средств получили травмы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Микроавтобус Mercedes двигался по улице Воскренской в сторону центра, остановился на светофоре перед улицей Святослава Храброго. Как рассказал очевидец аварии, светофор за перекрестком загорается на 20 секунд раньше, чем тот, что перед улицей Святослава Храброго.

«Я ехал на машине возле автомобиля Mercedes, водитель данного авто посмотрел не на тот светофор, начал движение раньше, чем нужно, поэтому и произошла авария. Я пытался его остановить, дать ему сигнал, что ехать рано, но не вышло», — рассказал очевидец.

В это время по улице Святослава Храброго, со стороны улицы Александра Поля двигался BMW. Очевидцы рассказали, что автомобиль ехал на зеленый, а на его пути появился Mercedes. Водитель BMW пытался избежать столкновения, но все равно не успел затормозить.

На место происшествия вызвали «скорую». Водителя BMW госпитализировали в больницу имени Мечников, у него травма головы и коленей. Также на пассажирском сидении была девушка, у нее повреждена грудная клетка. Водитель микроавтобуса не пострадал.

На месте происшествия работает патрульная полиция и следственно-оперативная группа. Детали ДТП выясняются.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю