В центре Днепра дерево перекрыло проезжую часть (ФОТО)

17.11.2016 09:49

На пересечении улицы Юлиуша Словацкого и улицы Плеханова дерево рухнуло на припаркованные машины. ЧП произошло 16 ноября вечером.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на informator.dp.ua.

Рухнувшая ветка перекрыла 2 полосы движения, пострадало две машины.

По словам водителя одной из пострадавших машин, ветку сбил грузовик, проезжающий по улице Юлиуша Словацкого в направлении Сичеславской Набережной. По словам водителя, движение фур на данном участке дороги запрещено.

Участники происшествия вызвали полицию. Подробности выясняются.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю