В бюджете остались деньги на субсидии, чтобы перекрыть подорожание газа на 25%

11.10.2018 09:30

Средства на субсидии для населения в 2018 году, заложенные в государственном бюджете Министерством социальной политики, еще не израсходованы полностью.

Об этом заявил Министр социальной политики Украины Андрей Рева в эфире телеканала "112 Украина", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "БУКВЫ".

Чиновник отметил, что при планировании расходов бюджета страны на 2019 год, в Правительстве учли, что стоимость газа для населения вырастет на 25%, в соответствии с чем необходимо изменить сумму расходов на субсидии.

"Когда мы говорим про следующий год, мы планируем в соответствии с прогнозами и показателями Нацбанка, что будет на 25% рост тарифа на газ", - заявил министр.

Также Рева подчеркнул, что государству удалось сохранить часть средств, которые были предусмотрены на субсидии в 2018 году, потому он рассчитывает на позитивную динамику и в следующем периоде. Министр подчеркнул, что пик выдачи средств на субсидии, как правило, приходится на октябрь-ноябрь, так как субсидии за декабрь Правительство погашает уже в следующем году.

"Я прогнозирую таким образом, что даже если сейчас будет повышена цена на газ, Национальная комиссия регулирования рынка электроэнергетики и коммунальных услуг не сможет со следующего дня поднять тарифы на горячую воду или тепло, там по закону существует определенный временной лаг", - сделал акцент министр.

Министр подчеркнул, что средства на субсидии рассчитывает Минсоцполитики, а распоряжаются ими в Минфине. То есть первый регулятор рассчитывает и планирует средства, а второй осуществляет выдачу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет