В больницу им. Мечникова доставили тяжелых раненых

14.11.2016 09:37

Главный врач Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Сергей Рыженко рассказал, что в воскресенье, 13 ноября, в медучреждение доставили двух тяжелых раненых.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"В воскресенье поступило двое. 

Крайне тяжелый солдат Игорь, 18 лет из Ивано-Франковской области, огнестрельное ранение живота. 

У Владимира, 27 лет, минно-взрывная травма, множественные осколочные ранения", - написал он.

Также Рыженко рассказал историю военнослужащего, который был доставлен в больницу им. Мечникова практически без признаков жизни.

"Секунды решали все.

Военно-полевым медикам удалось на время стабилизировать состояние.

Большой осколок пробил голову в височной области.

Разбита грудная клетка, осколки в легком и сердце.

И только женское чутье позволило до конца не терять веры.

Женя Волок, молодой командир, был доставлен в середине августа в коме на ИВЛ, по сути, без признаков жизни.

Женя не только выжил, он окреп, полюбил.

Рассматривая фото невесты на телефоне, мечтает о семье и детях", - отметил Сергей Рыженко.

 

Комментарии
Sher
14.11.2016
У нас не врачи, а ВОЛШЕБНИКИ!!!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю