В больнице Мечникова в крайне тяжелом состоянии находятся семь бойцов (ВИДЕО)

14.02.2017 09:32

Всего за прошедшую неделю в Днепропетровскую областную клиническую больницу им. Мечникова поступило 9 раненых из зоны боевых действий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Пострадавшие получили ранения головы, груди и конечностей от минных обстрелов. Кроме военных есть и один мирный житель Авдеевки. Обломок от снаряда попал ему в голову, когда мужчина ехал на работу. Сейчас его ждет долговременная реабилитация, говорят врачи. И дают положительные прогнозы.

«Домой ехал с работы. Когда слышу – взрывы. Один впереди меня, метрах в 20-ти. Один под дом попал. Один – в провода. Один — в асфальт, отлетел — и в меня. Я смотрю, у меня кровь пошла. Потом чувствую — что-то твердое. Хотел вытянуть — не получилось. Домой пришел, забинтовали. Я часа 2 побыл. Потом поехал на Химию — в поселок. Смотрю, кровь идет и идет. Пошел в больницу, меня посмотрели — осколок. Я ходил с этим осколком. Единственное — кровь шла. Да, летает. Вот так вот летает. Оттуда летит, туда летит. Все через нас», - рассказал пострадавший Сергей Власюк.

«То, что война продолжается, мы видим по больнице Мечникова, когда военные поступают. Надеемся, что обстрелы будут прекращаться», - сказал главврач ОКБ им. Мечникова Сергей Рыженко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю