В ближайшие дни снова могут перекрыть Слобожанский проспект

23.03.2017 07:39

22 марта с 21 до 22 часов в Днепре жители общежитий перекрыли Слобожанский проспект в районе райисполкома. Приехала полиция и убедила протестующих идти спать. Но на этом проблема решена не была, и уже в ближайшие дни люди снова могут выйти на протест посреди проспекта.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Выйти на улицу людей заставило отключение света в их общежитиях. По словам директора КП «Жилсервис-5» Олега Старины, из-за серьезных долгов света нет в 4 домах: по пр. Слобожанский, 106-108 и ул. Котляревского, 4,5. Так общежития по пр. Слобожанскому 106 -108 должны более 300 тыс. грн. Под угрозой обесточивания здания по пр. Слобожанского, 67 и Осенней,4. Как ранее рассказал Олег Старина на пресс-конференции, эти здания должны оплачивать услуги энергетиков по общедомовому счетчику. Таким образом, вместе со злостными должниками страдают и добросовестные потребители. Для того, чтобы избежать подобной ситуации, горсовет пытался установить индивидуальные счетчики во все общежития Днепра. Кое-где этот процесс прошел успешно и теперь там каждый житель отвечает за себя, а Облэнерго точечно отключает должников. Но в этих  общежитиях жители восприняли инициативу резко негативно и даже били электриков.

Оставшись без света или осознав угрозу лишиться электричества, в этих общежитиях активизировали расчеты за энергию. Но не во всех. «В «Пентагоне» (пр.  Слобожанский, 106-108) платить не хотят, — говорит Олег Старина, — Там привыкли, что в случае чего можно перекрыть проспект или позвонить депутату и все проблемы сами собой решатся. Но горсовет принял решение больше не платить чужие долги. Некоторые жители этого дома заявляют, что не платят принципиально. Мол, вы ничего не делаете, а мы не платим. Но вчера, когда во дворе этого дома работали наши сотрудники, какие-то люди бросали на них пустые бутылки с балкона 9 этажа!»

Как нам сообщили в компании ДТЭК, на сегодняшний день долги не погашены. И до тех пор, пока это не произойдет, электричество в дома не вернется. А значит, возможны новые попытки убедить городские власти Днепра финансово помочь жителям общежитий путем организации массовых уличных перформансов на проезжей части.

Комментарии
Людмила
23.03.2017
Проживаю по Котляревского, 5. никакие работы по установке отдельных счетчиков не проводились, никаких электриков не было. Все жители дома только за, за то что бы иметь отдельные лицевые счета и платить за себя. Жилсервис-5 не хочет бороться с неплательщиками (путем отключения от электричества) и не перечисляет до конца все деньги, заплаченные жителями за свет.
Віра Арестова
23.03.2017
Неадекватів в нашому суспільстві вистачає. Але ж це не привід гнобити цивілізованих громадян. Боржники є. Але як КП"Жилсервіс-5" вирішує проблему? Є судові позови на стягнення боргів? Чи нас примушують до мордобою? А коли це міськрада пропонувала встановити індивідуальні лічильники по вул. Котляревського, б.5? Питань багато, з відповідями ....
Житель Днепра
23.03.2017
А почему я плачу в своей квартире за потребленную электроэнергию, а эти что особенные? Пусть ставят себе счетчики и платят... Злости нет на таких людей!
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет