В Павлограде насчитали 10 претендентов в нардепы

01.10.2014 12:52

Сейчас по данным Центризбиркома на кресло народного депутата Украины по 36 одномандатному избирательному округу, куда входит и Павлоград, претендуют 10 кандидатов. В их числе пока еще действующий парламентарий Артур Мартовицкий, городской голова Павлограда Иван Метелица, а также его предшественник Владимир Куклин, пишет pvgazeta.info.

Избранный 2 года назад в парламент член Партии регионов Артур Мартовицкий хочет сохранить за собой кресло нардепа уже как беспартийный самовыдвиженец. В этом же статусе идет на выборы и мэр Павлограда Иван Метелица. А вот бывший градоначальник и пенсионер Владимир Куклин баллотируется от партии «Сильная Украина».

В списке претендентов на место в новом парламенте от 36 избирательного округа есть одна женщина - заместитель председателя Днепропетровского облсовета и член КПУ Татьяна Дацко (самовыдвиженка). Она родилась в Павлограде, но проживает в Днепропетровске. На голоса избирателей 36 округа рассчитывает и другой днепропетровчанин и самовыдвиженец - профессор Приднепровской госакадемии строительства и архитектуры Владимир Залунин. В Днепропетровске также проживает пенсионер Петр Савченко, который баллотируется в Верховную Раду по 36 округу от партии «Народный фронт».

Седьмой претендент в этом списке - генеральный директор частного предприятия и депутат Павлоградского горсовета Геннадий Щербаков. В парламент он идет беспартийным самовыдвиженцем. Восьмым соискателем депутатского места в ВР стал самый молодой среди своих конкурентов, 42-летний уроженец Першотравенска с пропиской в Донецке, военнослужащий Нацгварии Александр Соболь. Он также не состоит ни в какой партии и баллотируется в парламент как самовыдвиженец. Девятый кандидат - еще один беспартийный предприниматель Владимир Аникеев, который, несмотря на свою беспартийность. на выборы идет выдвиженцем Радикальной партии Олега Ляшко. Наконец, в десятку кандидатов-мажоритарщиков по 36-ому избирательному округу вошла еще одна представительница прекрасного пола - директор коммерческого радио «Самара» Ирина Норенко. Она подала заявку в ЦИК как самовыдвиженка, не состоящая ни в какой из политических партий.

Напомним, избирать новый состав Верховной Рады мы будем 26 октября. Согласно действующему законодательству, в парламент баллотируются как кандидаты по одномандатному избирательному округу (мажоритарщики), так и по многомандатному (по партийным спискам).

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю