В Павлограде сорвали пророссийский флешмоб

24.12.2016 17:10
Сегодня, 24 декабря, в здании Павлоградского железнодорожного вокзала состоялись не один, а сразу два флешмоба. Стартовали они в 13.00.
 
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5632.com.ua.

От 5 до десяти человек собрались в зале ожидания и запели песню ВИА "Цветы" - "Мы желаем счастья вам". 
 
В это время большая группа активистов из Всеукраинской организации "Характерник" тоже зашли в зал и запели гимн Украины. 
 
Характерников оказалось больше, потому пожелания счастья от первой группы никто не услышал. 
 
Между первой и второй группами завязалась ссора. Но она, к счастью, быстро завершилась. 
 
Желавшие счастья ушли, а характерники декламировали стихотворения Лины Костенко, местных авторов на украинском языке. А завершился патриотический флешмоб гимном Украины. 
 
Координатор "Характерника" Юрий Марченко прокомментировал данную ситуацию: "Подобные флешмобы (имеется в виду, пение советских песен - прим. автора) проводятся под эгидой российского ФСБ для того, чтобы показать России, что все города Украины хотят в Россию и Советский Союз. Именно поэтому мы пришли показать, что далеко не все хотят в Советский Союз. Мы готовы дружить со всеми странами - как с европейскими, так и с Россией. Но на равных"
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет