В Павлограде сорвали пророссийский флешмоб

24.12.2016 17:10
Сегодня, 24 декабря, в здании Павлоградского железнодорожного вокзала состоялись не один, а сразу два флешмоба. Стартовали они в 13.00.
 
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5632.com.ua.

От 5 до десяти человек собрались в зале ожидания и запели песню ВИА "Цветы" - "Мы желаем счастья вам". 
 
В это время большая группа активистов из Всеукраинской организации "Характерник" тоже зашли в зал и запели гимн Украины. 
 
Характерников оказалось больше, потому пожелания счастья от первой группы никто не услышал. 
 
Между первой и второй группами завязалась ссора. Но она, к счастью, быстро завершилась. 
 
Желавшие счастья ушли, а характерники декламировали стихотворения Лины Костенко, местных авторов на украинском языке. А завершился патриотический флешмоб гимном Украины. 
 
Координатор "Характерника" Юрий Марченко прокомментировал данную ситуацию: "Подобные флешмобы (имеется в виду, пение советских песен - прим. автора) проводятся под эгидой российского ФСБ для того, чтобы показать России, что все города Украины хотят в Россию и Советский Союз. Именно поэтому мы пришли показать, что далеко не все хотят в Советский Союз. Мы готовы дружить со всеми странами - как с европейскими, так и с Россией. Но на равных"
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю