В ОКБ им. Мечникова выстроилась очередь доноров (ФОТО)

12.10.2016 13:34

Сегодня, 12 октября, в Днепропетровской областной клинической больнице им. Мечникова проходит очередной День донора. В коридорах медучреждения не протолкнешься из-за желающих стать донорами.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал Evgeniy Jackson Jacksonovich Terekhov, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Знаете друзья, где знают люди о войне!?

Правильно, в Днепре»

Это областная больница Мечникова ....

Люди услышали, что нужна кровь, потому что очень много бойцов раненых привезли за три последних дня.

Это и есть команда! Днепр, ты не перестаешь удивлять», - написал он.

Читайте также: 14 октября в Днепре пройдет военный марш.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю