В ОГА говорят, что помогают вернуть военный госпиталь в госсобственность

12.04.2016 14:16

Днепропетровская облгосадминистрация помогает вернуть военный госпиталь в государственную собственность. Еще в 2007 году территория и здания медучреждения стали собственностью банка БТА. Сейчас идут судебные заседания, которые должны определить законность такой передачи имущества. Юристы ОГА участвуют в заседаниях суда на стороне госпиталя.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«По делу о возвращении военного госпиталя в государственную собственность облгосадминистрация выступает в интересах прав государства. Мы придерживаемся позиции, что госпиталь перешел в частную собственность незаконно, - отметил Валентин Резниченко. - Мы также попросили суд наложить запрет на дальнейшие операции с собственностью госпиталя. Судьи поддержали предложение. Теперь продать или заложить имущество больницы будет невозможно».

Читайте также: В Днепропетровске раненные бойцы АТО вышли на защиту военного госпиталя (ФОТО).

Юристы ОГА рассчитывают, что уже до конца апреля суд примет решение по этому делу.

В 2007 году Минобороны передало одной из компаний более 10 тыс кв м недвижимости и почти 4 га земли Днепропетровского военного госпиталя для модернизации материально-технической базы. Для проведения работ эта компания взяла кредит в банке БТА на 130 миллионов гривен под залог имущества госпиталя. Деньги не вернули, поэтому в итоге имущество больницы перешло в собственность банка. В 2014 году юристы начали возвращать здание в государственную собственность. Дело продолжается. Следующее заседание суда состоится 19 апреля.

Читайте также: Советник губернатора хочет «обезглавить» военный госпиталь, - общественник.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю