В Никополе власти отказались от создания наблюдательного общественного совета

06.07.2017 15:50

На сессии Никопольского горсовета была отклонена петиция «Принципы формирования общественного наблюдательного совета».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на заявление общественного союза «Никопольчане».

«Ожидаемый результат – петиция не поддержана городским советом. Спасибо всем, кто пришел поддержать эту общественную инициативу.  Если вывести сухой остаток и забыть про улыбчивые обещания власти, то суть в следующем:

Общественного наблюдательного совета, как органа общественного контроля в Никополе не будет (по крайней мере, власть этого хочет). Готовится новая редакция Устава города, где общественный наблюдательный совет не предусмотрен;

Власть хочет «замылить» тему и создать наблюдательные советы при коммунальных предприятиях и общественный совет при горсовете, которые органами общественного контроля не являются. Функции у них, по сути, другие;

Не будет в городе общественного органа, который уполномочен контролировать тарифы на услуги, расходование бюджетных средств и сохранность материальных ресурсов громады», - говорится в заявлении общественников.

Читайте также: Днепрянам рассказали, как получить «депутатские деньги»

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось