В Никополе избили энергетиков, которые пришли включить свет

06.12.2016 09:58

Из-за постоянных перебоев со светом социально напряжение в Никополе постоянно накаляется. На днях неизвестные мужчина и женщина напали на сотрудников Никопольского РЭС ДТЭК Днепрооблэнерго, которые выполняли работы по ремонту оборудования.

Об этом говорится на странице сообщества «Электроснабжение Никополя, Марганца и Покрова» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Энергетики обратились в правоохранительные органы с заявлением о принятии неотложных мер к розыску лиц, избивших работников Никопольского РЭС ДТЭК Днепрооблэнерго при выполнении задач по ремонту оборудования. А также просят полицию усилить меры по недопущению массовых беспорядков, травмирования сотрудников, захвата и уничтожения имущества.

Для понимания, что спровоцировало обращение: в ночь с субботы на воскресенье прибыв на место аварийного отключения, бригада ОВБ открыла двери распредустройства и приступила к осмотру оборудования. В это время подошли двое неизвестных (мужчина и женщина), и мужчина начал проникать в распредустройтсво. Водитель-электромонтер попросил посторонних выйти из РУ, после чего мужчина напал на работников Никопольского РЭС и начал наносить им телесные повреждения. Бригада ОВБ была вынуждена защищаться. Временно усмирив постороннего, они закрыли дверь в РУ, сели в бригадную машину и начали движение. Нападавший кинулся на капот бригадного автомобиля, затем оторвал госномер автомобиля», - рассказала пресс-секретарь ДТЭК Днепрооблэнерго Алла Гурова.

Читайте также: В Никополе назревает бунт из-за постоянных перебоев со светом

Комментарии
какая разница
06.12.2016
причем здесь никополь до николаева пиши про николаев а не про днепр
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет